Server Sistemleri Yönetimi

Sunucunu yönetimi konusunda deneyiminiz ya da zamanınız yok diye endişelenmeyin. Sunucunuz üzerinde gerçekleşecek işletim sistemi, kontrol panel güncellemesi, performans ayarı, periyodik bakım ve operasyonel işlemleri Yeni Nesil Bilişim sistem uzmanları sizin için uygun maliyetlerle gerçekleştirsin.

Sunucunuzu Profesyonellere Emanet EdinSunucunuzu Profesyonellere Emanet Edin

Sunucu yönetimi, verilerinizin güvenliği ve projelerinizin devamlılığı için hayati bir öneme sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz sunucu hizmetini satın aldıktan sonra, yönetimi için alanında uzman ve tecrübeli sistem mühendislerimizden yardım alabilirsiniz. Sunucunuz ile ilgili kurulum, güncelleme, yönetim ve güvenlik işlemleri için profesyonel yönetim destekleri ile projenize güç katın.

Sunucu Yönetim Maliyetinizi Düşürün

Sunucu yönetimi konusunda tecrübeli değilseniz ya da sunucu yönetimi için sürekli çalışacak bir ekibe bütçe ayırmak istemiyorsanız, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sunucu yönetim paketini seçerek, maliyetlerinizi düşürebilir ve projenizin karlılığını arttırabilirsiniz. Yeni Nesil Bilişim sunucu destek servisi ile sunucu yönetimi için harcayacağınız zamanı, projenizin başarısı için harcayacağınızdan emin olursunuz.

Sunucu Yönetim Maliyetinizi DüşürünSunucunuz Kontrol Altında

Sunucu hizmetinizin işletmenize fayda sağlaması ve daha verimli çalışması için sürekli kontrol altında olması gerekmektedir. Sunucu destek hizmeti ile kurulum, güncelleme ve operasyonel işlemlerin yanı sıra sunucunuz destek seviyenize uygun şekilde 7/24 izlenir. Olağan dışı herhangi bir durumda, sunucu ekibimiz tarafından müdahale edilerek sisteminizin ve verilerinizin zarar görmesi engellenirken , işlerinizin aksamaması için hizmetinizin devamlılığı sağlanır.

 

ilgilenebileceğiniz diğer çözümlerimiz

EN YENİ TEKNOLOJİLERLE

DÜNYA STANDARTLARINDA ÇÖZÜMLER