Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım | Profesyonel Web Sitesi
YENİ NESİL BİLİŞİM, Bir Bilişim Firması olarak, Kurumsal Web Tasarım Projelerinde zamandan tasarruf edip sizlere en pratik ve profesyonel dijital çözümler sunar. Hazır tasarım ve Özel tasarım olarak 2 çeşit hizmetimiz vardır.
Kurumsal Web Tasarım Gereksinimlerinize Kreatif Çözümler Sunuyoruz!

 

YENİ NESİL BİLİŞİM, Bir Bilişim Firması olarak, Kurumsal Web Tasarım Projelerinde zamandan tasarruf edip sizlere en pratik ve profesyonel çözümleri sunuyoruz. İlkelerinize ve Prensiplerinize uygun olarak, Kurumunuzun hitap ettiği sektöre ve kitleye uygun web tasarım çalışmaları sunarak, süreç hakkında kısa süre içerisinde sizleri bilgilendiriyoruz.

Sizler için sunduğumuz profesyonel web tasarım süreci şu şekilde işlemekte;

  1. Sahip olmak istediğiniz Kurumsal Web Sitesi hakkındaki taleplerinizi dinliyor ve not alıyoruz.
  2. Kurumsal web sitenin hangi alt yapıya sahip olması gerektiği konusunda sizlerle sözlü diyalog yapıyoruz. Var ise eski siteniz ve host hesaplarınız hakkında konuşuyoruz. Hedefleriniz dijital pazarlama ile ilgili planlarınızı dinliyoruz.
  3. İnternet sitesiyle ilgili sizlerin bütün isteklerini kayıt altına aldıktan sonra, uzmanlarımız sizlere bir fiyat teklifi sunacaktır. Fiyat teklifi konusunda mutabakata varılırsa, hemen çalışmalara başlıyoruz, size sunduğumuz proje planı çerçevesinde, sizlere vereceğimiz kontrol paneli ile kısa ve öz eğitimler verip, teslim ediyoruz.

Proje sürecimiz şu şekilde işlemektedir;

Kurumsal web tasarım hizmetleri için bizlerden teklif alın.

Kurumsal Web Tasarım Çalışmalarında YENİ NESİL BİLİŞİM Neden Tercih Edilmelidir?

Sizlere verdiğimiz, kurumsal web tasarım çalışmalarında tamamen orijinalliği ve firmamızın karakteristik özelliklerini en özgün haliyle ortaya koyuyoruz. Benzersiz ve yaratıcı tasarım fikirleriyle sektörlerinizde, kullandığınız internet sitelerini ön plana çıkarıp rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak ve rekabet ortamında duruşunuzu en kaliteli biçimde gösterecek çalışmalar ile başarınıza başarı katıyoruz. Sizlere ‘’YENİ NESİL BİLİŞİM’’ farkını kurumsal imajınızı ve Prestijinizi ön plana çıkardığımız Web tasarım süreçlerindeki profesyonel bakış açımız ve isabetli çözümlerimiz ile gösteriyoruz.

YENİ NESİL BİLİŞİM Profesyonel Süreçleri Oluşturarak Kurumsal Çalışmaları Anlamlı Hale Getiriyor!

Kurumsal web tasarım hizmetleri konusunda sektöründe uzun yıllardır, Dinamik bir yapıya sahip olan YENİ NESİL BİLİŞİM Web Tasarım restore süreçleri ve kurumsal web sitesi, alt yapı güçlendirme çalışmalarıyla birçok sektörden, birçok farklı firmaya profesyonel hizmetler sunmuştur.

Projelendirme Faaliyetleri

Profesyonel materyallerin bir araya gelmesini sağlayıp, kurumsal web tasarımın tüm süreçlerini, bir bütün olarak ele alıyoruz ve kurumsal web tasarım adına bütün beklenti ve taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar not alıyor ve süreci en profesyonel şekilde yönetiyoruz. İnternet sitesinin bütün detaylarını inceleyip, isteklerinizi kendi profesyonel çalışmalarımız ile harmanlayıp ortaya kurumsal ve modern bir web tasarım yapısı çıkarıyoruz.

Sizlerden gelen bütün iş taleplerini bölüyoruz, detaylandırıyoruz ve internet sitesiyle alakalı ekibimizdeki çalışma arkadaşlarımıza, bu projenin sorumluluk alanlarını belirtiyoruz. Daha sonra sizler için oluşturduğumuz DEMO olan web sitesini yayına alıp, sizlerin bu örnek çalışmayı görmenizi istiyoruz. DEMO çalışmalarında istediğiniz revize işlemlerini uygulayıp, en uygun yöntemler ile internet sitesinin yapısını güçlendirip istediğiniz formatta sizlere teslim ediyoruz. Bu çalışmalarda hem tecrübeli uzmanlarımızın hem de bünyemizdeki diğer uzmanların tecrübelerinden yararlanıyoruz. Bu çalışmalarda ve buna benzer diğer faaliyetlerde bütün ihtiyaçları tespit ediyor, süreçler, raporlar ve sorumlulukları belirleyip çalışmalarımıza başlıyoruz.

ARGE ve ÜRGE Çalışmaları

Bizler için araştırma ve geliştirme konuları işimizin en keyifli yönlerinden biridir. Bizlere ulaşan projeler hakkında gözlem ve analizler yaparak, klasik yöntemler ile çözümlenmesi mümkün olmayan konuları Kreatif fikirlerimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Buna benzer durumlarda bilgilerimizin sınırlı olması durumunda daha derin araştırmalar yaparak isabetli çalışmalar ve analizler ile projelerin gelişmesine destek veriyoruz. Çünkü projelerin can alıcı noktası ARGE ve ÜRGE çalışmalarıdır.

Teknolojik Faaliyetler

Teknolojik gelişimlerin takip edilmesi ve günümüzde birçok teknoloji ve internet markasının ortaya attığı bilgiler ve güncellemeleri takip ederek, sektörde hem başarılı olmak, hem de kurumsal çözümlemelerin gerekliliği olan ‘FOLLOW SYSTEM’’ yani takip sistemi oluşturup bilgi sınırlarını en uç noktalara taşıyıp, hem öğreniyor hem de uyguluyoruz. Projelerinizin tasarım aşamalarını teknolojinin son sürüm programları ve güncel bilgiler ışığında tamamlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Çalışmalarını Paket Sistemi Yerine Özgün ve Esnek Biçimlerde Sunuyoruz!

YENİ NESİL BİLİŞİM olarak gereksinimlerinizi belirleyip, isteklerinize göre hizmetleri sizlere bir paket halinde değil, sizlere özel tasarım ve özgün çalışmalar ile profesyonel bir biçimde sunarız. İstekleriniz doğrultusunda yaptığımız kurumsal web tasarım hizmetlerinde isterseniz hazır tasarım, isterseniz özel ve özgün kodlama sistemleriyle bu hizmetleri sizlere en kapsamlı biçimde sunarız. Hazır ‘’TEMPLATE’’ tasarımları ve özel ‘’TEMPLATE’ tasarımlarını sizlere uygun şekilde ve profesyonellerimizin aracılığıyla sunuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Süreci Tamamlandıktan Sonra Sizlere Sunduğumuz içerik özelliklerini aşağıda listeledik;

Kurumsal Web Sitesi İçeriğinde Sunduğumuz Hizmet Detayları Nelerdir?

Logo Tasarımı

Logo tasarımı kurumsal firmaların kimliklerini ve kurumsal imajını ön plana çıkaran görsel olgudur. Bu yüzden Logolar şirketlerin Vizyonu bakımından oldukça önem arz etmektedir. Bugünün şartlarında birçok sektörden, yeni firmaların sayısı git gide arttığından dolayı Logo tasarımının önemi her geçen gün artıyor. Bunun nedeni ise modern yapıya sahip olan kurumların fark ettiği detaylardan biride görüntüdür. Bu yüzden dış görünüme özen gösteren kurumlar Logo tasarımına oldukça önem verir ve bu konuda profesyonel ajanslar ile çalışmak isterler.

Firmaların ve markaların imzaları olarak nitelendirilen Logolar kurumların kimliğini yansıtan bir yapıya sahip oldukları için basit bir tasarımla oluşturulmalıdır. Bunun temel sebebi ise firmaların yaptıkları her işte bu Logo kullanılacak ve insanların zihninde kalacak olgu, Logolardır. Tam olarak bu nedenden ötürü Logonun olabildiğince iyi ve kolay bir tasarıma ihtiyacı vardır.

Kurumsal web tasarım süreçlerinde kaliteli bir Logoya sahip olabilmek için 7 ana Kriter vardır. Bunlar; Renk, yazı tipi, özgünlük, sadelik, oran ve modernize olmasıdır. Bu Kriterlere uygun tasarlanan Logoların başarısız olma ihtimali zayıftır.

Bu anlamda Web Tasarım Firması olarak YENİ NESİL BİLİŞİM sizler için a’dan z’ye hizmet olanağı oluşturup, web dünyasındaki bütün gereksinimlerinizi yaratıcı çözümler ile destekler.

Dijital Dünyanın Bir Parçası Olmak İçin Dil Desteği Alternatifleri

İnternet sitenize gelen ziyaretçiler sadece bulunduğunuz ülkeden değil, dünyanın farklı bölgelerinden internet sitenizi ziyaret ediyorsa, en yaygın olarak kullanılan dil seçenekleriyle hazırlanmış olan içeriklere ihtiyacınız var, demektir. Sizlere çoklu dil hizmeti sunarak, içeriklerinizi ve internet sitenizi istediğiniz dil seçeneklerini ekleyerek tasarlıyoruz. Ayrıca içeriklerinizi yeminli tercümanlar ile çalışıp çeviri hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Bugünün şartlarında internet sitelerindeki görsel içeriklerin önemi tartışılamaz. Bu yüzden reklam ve tanıtım çalışmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan, fotoğraf çekimi ve yayınlama çalışmaları önemsenmeli ve bu tarz çalışmaların kurumunuzun Prestijini önemli seviyede arttırdığını bilmeniz gerekir. Kurumsal web tasarım hizmetlerinde ihtiyaç duyduğunuz, profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri konusunda sizlere destek sağlıyoruz.

Fotoğraf Düzenleme Faaliyetleri

YENİ NESİL BİLİŞİM web sitenizin görsel içeriklerinin yani fotoğrafların düzenlenmesi konusunda profesyonel çözümler sunuyor. Firmanızın kurumsal görselleri, ticari ve ürün görsellerini kaliteli bir düzenleme işlemi yaparak, dijital dünyayla paylaşmanızı sağlıyor.

İç SEO ve DIŞ SEO Faaliyetleri

Web tasarım Firması olarak, işimiz iyi bir kullanıcı deneyimine sahip profesyonel web sitenizi yapmanın yanında, dijital dünyada en iyi şekilde yer edinebilmeniz için arama motorlarında üst sıralarda yerinizi almanızı sağlamak da web tasarım şirketlerinin dijital ajans görevlerinden biridir. Site içi SEO faaliyetlerinin düzenli olması genel SEO çalışmalarının verimliliğini arttırır. Site içi SEO internet sitesinin en ince detayına kadar birçok alanı kapsayan arama motorlarında yükselme faaliyetleridir. Bu konuda en önemli kısım SEO uyumlu özgün içerik üretimi yapmaktır. İç SEO faaliyetleri, firmanızın hedef kitlesi, anahtar kelime ve internet sitenizin analizi gerçekleştirildikten sonra yapılması Bilişim Firması çalışmalarıdır.

Dış SEO çalışmaları site dışındaki kaynaklardan elde edilen reklam, tanıtım ve URL’leri kapsayan çalışmalardır. Sosyal medya platformundaki tanıtımlar, farklı internet sitelerinden alınan BACKLİNK çalışmaları, internet sitesi tanıtımları gibi internet sitesi dışındaki çalışmaları kapsar.

YENİ NESİL BİLİŞİM sizlere bu konuda uzun yıllardır verdiği profesyonel hizmetler ile SEO faaliyetlerini bir bütün olarak ele alır ve arama motorlarında başarılı bir şekilde ilerlemenizi sağlar.
 

Görsel ve Metin İçeriği Geliştirme Hizmetleri

YENİ NESİL BİLİŞİM internet sitenizdeki içerikler hakkında detaylı bir analiz yaparak, içeriklerin kalitesini test eder ve içeriklerin özgünlüğünü ve geliştirilmesi gereken noksan yanlarını belirleyip, bu aşamada sizler için detaylı bir çalışma yaparak, gerek görsel, gerek işitsel, gerekse sözel içeriklerin geliştirilmesinde profesyonel destek sağlar.

Animasyon ve Film Tasarımı

Video montaj, belgesel, tanıtım filmi, reklam gibi birçok iş kolunun gereksinimi olan 3D görsel tanıtım faaliyetlerini, satış ve pazarlama alanlarında efektif bir biçimde kullanıyoruz. Kurumsal firmaların başarı hikâyelerini anlatan, senaryo, hikâye gibi sanatsal konular üzerine çalışmalar yapıyor ve görsel içerik kalitesine önem veriyoruz. Projelerdeki her unsuru en etkili şekilde kullanıp sizlere bu anlamda YENİ NESİL BİLİŞİM olarak profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Günümüzde reklam ve tanıtım konularında reel videolardansa animasyon videoları daha çok tercih ediliyor ve daha etkili oluyor. Bunun temel nedeni ise animasyon dünyasında hayal gücüne dair herhangi bir sınırlamanın olmamasıdır. Bu anlamda animasyon videolarını daha etkili kullanıp, hedef kitlesine duyguyu ve verilmek istenen mesajı daha kolay iletebiliriz. Ayrıca animasyonlara eklemek istediğimiz görselleri, reel videolara ekleyemediğimiz için animasyonları daha çok tercih ediyoruz.

Görüntü kalitesinin üst düzey olduğu çalışmalarımızda sizlere değer katacak en kaliteli içerikleri oluşturuyoruz. YENİ NESİL BİLİŞİM sizlere animasyon ve film tasarımı konusunda oldukça önemli hizmetler sunuyor.

Google ADS Faaliyetleri

Dijital reklam platformları, zaman geçtikçe büyük bir reklam piyasası haline geliyor. Dünya da artık birçok marka televizyon kanalları yerine Dijital pazarlama yöntemleri ile reklam ve tanıtım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Sanal dünyadaki reklam büyüme sayıları, geleneksel reklam yöntemlerinden kat ve kat daha yüksek büyüme hacmine sahiptir. Bunun altındaki temel neden ise ülkemizdeki internet kullanım oranının oldukça yüksek olması ve genç nüfus sayısının üst seviyelerde olmasından kaynaklanıyor.

Günümüzde dijital reklam denilince, bunun birçok alanı bulunmaktadır. Fakat günümüzde hedef kitlesine direkt ulaştıracak reklam faaliyetlerinin başında Google ADS gelmektedir. Arama motorlarında yapılan aramalarda internet kullanıcılarına en üstte çıkan reklamları gösteren bir çalışma sistemidir. Google ADS reklamları sayesinde yaptığınız çalışmaları ve hizmetleri direkt olarak doğru kitleye sunma imkânı sağlarsınız.

Bu sistemin tercih edilmesindeki en önemli sebep ise sizler için yapılan harcamaları en ince detayına kadar raporları şeffaf bir biçimde sunuyor olmasıdır. Yani neyin nereye gittiğini, internet sitenizden hangi kitlelerin alışveriş yaptığını, sitenizde en çok hangi kitlenin vakit geçirdiğini, internet sitesinin en yoğun olduğu saatler gibi birçok istatistiği sunuyor olması, insanlara güven vermiş ve günümüzde en çok kullanılan reklam platformlarından biridir.

YENİ NESİL BİLİŞİM olarak sizlere Google ADS reklam danışmanlık hizmetleri sunarak, firmanıza ait etkileyici reklam kampanyaları oluşturup müşteri başına maliyet sayılarını düşürmek adına profesyonel hizmetler sunabiliriz.

Müşterilerin Google üzerinden arattığı ürünler ile alakalı kelimeler, sizlerin reklam kampanyasında kullandığınız anahtar kelimeler ile eşleştiğinde, müşteri kitlesi muhtemelen Google’ın ilk sayfasında sizlerin verdiği reklamlar ile karşılaşacaktır. Böylelikle sizlerde potansiyel müşterileriniz ile karşılaşır ve ürünlerinizin satışı konusunda iyi bir adım atmış olursunuz.

Video Faaliyetleri

Günümüzde en çok tercih edilen ve en çok paylaşılan medya türlerinin başında video gelmektedir. Algoritmaların gelişmesi ve internet hızının hiç ummadığımız seviyelere çıkmasından ötürü, videoları artık oldukça hızlı şekilde izleyebiliyoruz. Artık insanlar grafikler ve yazılar yerine videoları tercih ederek, vermek istediği mesajları paylaşıyor. Bu yüzden hangi sektörde olursanız olun, video rekabet ortamında gereksinim duyacağınız bir medya türüdür.

Firmanıza ait olan ve kaliteli bir şekilde üretilmiş video içeriğini, sosyal medya üzerinden, internet sitenizde TV reklamlarında, e-posta, mağaza ve Billboard reklamlarında yayınlayabilirsiniz. Bu reklam türü sizleri yormadan 24 saat reklam yapma fırsatı sunar.

Hedef kitleniz internet sitelerindeki araştırmaları ve analizleri ile karar vermektedir. Günümüzde birçok insan bilgi akışına en rahat şekilde ulaşmak istiyor. Videolar insanlara bilgi vermek konusunda, insanların ulaşabileceği bütün konforu sağlıyor. Kaliteli içeriğe sahip olan videolar, sonuna kadar izleniyor. Böylelikle videolarda istediğiniz mesajı kitlenize vermiş oluyorsunuz.

İnsanlara duyguyu geçirme açısından videolar en etkili medya türüdür ve bu konuda oldukça başarılıdır. Etkili yazılmış olan bir hikâyeyi, ses Efektleri, grafikler, müzik ve dramatik görselleri kullanıp, birleştirerek oldukça etkili olup, akıllarda kalır ve insanların paylaşmasına olanak sağlayabilirsiniz.
 

Sosyal Medya Danışmanlık Süreci Nasıl İşler?

Sosyal medya platformları, bireysel ya da kurumsal fikirlerin özgürce ve istenen tarzda ifade edilebilen sanal ortamlardır. İnternet üzerinde birçok sosyal medya platformu vardır. Bu platformlar günümüzde kurumsal firmalar için en değerli satış pazarlarından biridir. Günümüzde birçok ürün ve hizmet sunan firma, müşteri kitlesinin büyük kısmını sosyal medya mecralarından bulmakta. Bu yüzden reklam aktiviteleri için sosyal medya alanları oldukça etkilidir.

Kurumsal hizmetler sunan birçok firma, sosyal medya platformları üzerinden belirli bir sınıra kadar herhangi bir ücret ödemeden doğal bir popülerlikle, potansiyel hedeflerine hitap edebiliyor. Fakat bu bir yere kadardır. Bir yerden sonra sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya uzmanlığı hizmeti almaları gerekir.

Sosyal medya üzerinden yürütülen reklam kampanyalarınızın bütçesini ve hedef kitlesini belirleyecek, profesyonel çalışmalar yapan bir ajans ya da bireysel sosyal medya danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanızda fayda vardır. Bu anlamda YENİ NESİL BİLİŞİM sizlere hem sosyal medya yöneticilik hizmeti hem de sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Öncelikle firmanızın hitap edeceği kitlenin yoğunlukta olduğu sosyal medya uygulamalarını belirliyoruz. Sonra işletmeniz adına, belirlediğimiz sosyal medya uygulamalarından hesap açıyoruz. Doğal etkileşim ve ücretli reklam bütçeleriyle sosyal medya hesaplarınızın reklam ve tanıtım kampanyalarını yürütüyoruz. Örneğin; kurumsallık anlayışınızı yansıtmak için LİNKEDİN, eğlenceli ve fotoğraf video ve ürün görsellerini paylaşmak için Facebook ve INSTAGRAM kullanılmalıdır. Ayrıca Youtube üzerinden video paylaşımı yapıp, kitlenizi büyütebilir, ayrıca Youtube üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal medya reklam modeli, bu platformlarda reklam kampanyaları oluşturmak için belirli bir ücretin ödenmesi ve bu ücret karşılığında daha yüksek kitlelere ulaşmak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Bu reklam modeli maliyet açısından oldukça makuldür. Ayrıca sosyal medya reklamlarında hedefinize ulaşılmadan sizlerden herhangi bir şekilde ücret alınmaz.

İstediğiniz kitleleri belirleyip, sadece o kitlelere reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Bu durum gereksiz reklam masraflarını ortadan kaldırır. YENİ NESİL BİLİŞİM sosyal medya reklamları konusunda sizlere profesyonel bir yaklaşım sergiler ve reklam bütçelerinizi yöneterek, gereksiz reklam maliyetlerinden kurtulup, uygun fiyatlara yüksek reklam verimi elde etmenizi sağlar.

Sosyal medya ve diğer dijital platformdaki reklam kampanyası alternatifleri, geleneksel reklam çalışmalarından daha çok avantajlara sahiptir ve sizlere daha uygun ücretlere sunulur. YENİ NESİL BİLİŞİM bu anlamda oldukça başarılı çalışmalar yaparak sizlerin hizmet tanıtımlarını ve diğer tüm reklam süreçlerinizi firmanızın kurumsal Prestijine yakışır, bir şekilde yönetir.

İnsanların birçoğu geleneksel medyayı önemsemeden firmanızı sosyal medya platformlarından ve gelişmiş arama motorlarından araştırmakta. İnsanlar sosyal medya ve arama motoru platformlarını kullanıp sizlere ulaşmak ve etkileşime geçmek ister. Sosyal platformlar üzerinden, sizleri değerlendirip, şikâyetleri ve firmanız hakkındaki görüşlerini bu mecralardan anlatıyor. Firmanızın güncel kalması ve marka değerinizi arttırmak adına sosyal medya ortamlarında bir hesap açmak zorundasınız. Sosyal medya yönetimi ve etkili bir şekilde kullanılması firmaların gelecekleri açısından oldukça önemlidir.

Markanız ve firmanız sosyal medya ortamlarında bir hesaba sahip olsa da, olmasa da kullanıcılar sosyal medya üzerinden sizler hakkında yorumlar yaparlar. Bu süreçte sosyal medya da olmanız durumunda iyi bir sosyal medya yönetimi ve uygun araçlar ile sosyal medya süreç yönetimini doğru uygulamanız, durumunda yüksek kitlelere ulaşırsınız. Ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilir ve kurumsal imajınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sizlere bu süreçte YENİ NESİL BİLİŞİM Kreatif fikirler ile çözümler sunmaktadır.

Sosyal medya hesaplarınızın takip işlemleri düzenli bir şekilde ilerler. Müşteri memnuniyeti ve takipçi kazanımı açısından gelen mesajlar, sorular ve yorumlar anlık olarak yanıtlanmaktadır.

Sosyal medya hesaplarınızın güncel ve dinamik bir görüntüye sahip olması için içerik konusunda efektif çalışmaların sergilenmesi ve düzenli olarak kaliteli ve kitlenize hitap eden içeriklerin paylaşılması gerekir. Bu konuda sizlere profesyonel destek veriyoruz. Bu desteği somut olarak açıklayacak olursak; sizler için organik içerikler üretiriz. Bu içerikler; video, fotoğraf, ürün tanıtım yazıları ve BLOG yazıları gibi paylaşımlardır.

Firmalarınız veya markalarınız ile alakalı oluşması muhtemel olan krizlerin önceden tahmin eden uzmanlarımız birtakım önlemler alır. Sosyal medya yönetimi yapacak olan uzmanlarımız, tecrübelerini konuşturarak, her türlü senaryoyu ve ihtimali göz önünde bulundurup, krize sebebiyet verecek her türlü konu belirler ve krizin yayılma durumunu engeller.

Hitap ettiğiniz kitleler ile kurabileceğiniz temaslar göz önünde bulundurularak, bu çalışmalar bir bütün olarak ele alınır. SEO çalışmalarına uygun olarak hazırlanan görsel ve yazı içerikleri belirlenir ve hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralara çıkarılması için çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar sosyal medya yönetimi açısından hayati bir önem taşır ve sosyal medya pazarlama faaliyetleri için kritik bir adımdır.

Günümüzde özellikle dijital platformlarda ziyaretçiler ürün ve hizmet satışı sağlayan kurumsal firmalar ve markalar ile etkileşim içerisindedir. Bu yüzden reklam kampanyaları ve sosyal medya hesap yönetimi, bu yüzden kontrol altına alınmalıdır. Bu duruma dikkat edilmediği takdir de, oluşması muhtemel krizler kapıda demektir.

Markanızın dışındaki krizleri fırsata çevirecek bir tecrübeye sahip olan YENİ NESİL BİLİŞİM uzmanları, sizlere yönetim konusunda birçok avantaj kazandıracak ve hiç ummadığınız anda hiç beklemediğiniz kitlelere hitap edebilecek potansiyelinizin olduğunu göreceksiniz. Sizlere sosyal medya stratejileri ile hizmet sunan YENİ NESİL BİLİŞİM bu anlamda yaptığı çalışmalar ile sektörde güven kazanmış firmalardan biridir.

Google Haritaların Kurumsal Firmalar Bazında Önemi Nedir?

Google haritalar sayesinde müşterileriniz ve sizleri ziyaret etmek isteyen kişiler konumunuz yoluyla yerinizi bulabilir. Günümüzde konumu ve adresi doğru olan işletmeler, kendi sektörlerinde en çok güvenilen şirketler olmuştur. Bu yüzden Google haritalar firmanızın kurumsallığı, dışında güvenli olduğunu hedef kitlenize yansıtacaktır.

Google My Business Kaydı Gerekli Midir?

Günümüzde birçok kurumsal firmanın kullandığı bir uygulamadır. Google aramalarında firmanızın daha kolay bulunmasını sağlayan ve Google benim işletmem yani ‘’Google My Business’’ hesaplarınızın yönetilmesi ve işletmeniz hakkındaki bilgileri paylaşabileceğiniz bir platformdur. Bu uygulamanın yönetimini ve çalışmalarını sizlerin isteğine göre yönetmekteyiz.

Mesaj (Toplu SMS) Gönderme Hizmetlerinin Katkıları Nelerdir?

Müşteriler, potansiyel müşteriler, kurumunuza yakın bölgedeki insanlara istediğiniz tarzda SMS gönderip, fazla çaba harcamadan mobil pazarlama ve reklamı yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları Hakkında Hizmet Veriyor Musunuz?

Firmalarınızın, kurum içi ve kurum dışındaki çalışmaları, davranışları, duruşunu ve kimliğinin itibarını ön planda tutarak kurumsal kimlik çalışmalarında sizlere yardımcı oluyoruz. Sizler için yaptığımız kurumsal kimlik çalışmaları sayesinde firmanızın, hitap ettiğiniz kitlenin gözünde Prestijini sağlam tutuyor ve imajını güçlendiriyoruz. Yaptığımız profesyonel kurumsal kimlik çalışmaları neticesinde hizmet verdiğiniz sektördeki firmaların sizlere olan güvenini sağlamlaştırıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Yazılım Özellikleri Nelerdir?

Kurumsal web tasarım çalışmalarında birçok hizmet detayını sizlerle paylaştık bu bölümde yazılım özelliklerinin neler olduğunu sizlere liste halinde sunacağız.

Merak Edilen Diğer Kurumsal Web Tasarım Soruları

1-Kurumsal web tasarım nedir?

Firmaların internet üzerinde, kendilerini tanıttıkları kurumsal web tasarım çalışmalarıdır.

2-Kurumsal web tasarım fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

Her firmanın yaptığı kurumsal web tasarım projesi ve tarzı farklıdır. Bu yüzden özel olarak yapılan bu çalışmalar firmanın ve web tasarım ajansının nezdinde farklı bir fiyata sahiptir. Detaylı bilgi için 0850 305 36 41 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

3-Kurumsal web tasarımın yararları nelerdir?

Firmalar bu çalışmalardan sonra, daha özgüvenli hissedecek ve dinamik olduklarını fark edince bunun üzerine gidecek ve amacına ulaşacak. Kurumsal web sitesine sahip olmak müşteri kitlenize yüksek bir güven verir. Müşteri kitlenizin dikkatini çekmenizi sağlar ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

4- Kurumsal web tasarım ile alakalı detaylı bilgi nasıl alabiliriz?

BLOG ve hizmet yazılarımızdan kurumsal web tasarım hizmetleri ile alakalı bilgiler alabilir ve irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

5-Kurumsal web tasarım çalışmalarınızı nasıl görebiliriz?

İnternet sitemizin projeler sayfasında 30 dan fazla çalışmamızı görebilir ve feyz alabileceğiniz, örnekleri inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesinin Önemi Nedir?

Kurumsal çatı altında geniş kitlelere hitap etmek ve istediğiniz pazarlarda müşteri Portföyleri oluşturmak istiyorsanız, teknoloji ve bilişim dünyasında olmanız gerekir. Günümüz şartlarında internet platformlarında aktif olmayan hiçbir firma ve marka ya da şirket, ticaret dünyasında istediği konumda değildir. Hangi dönemde yaşadıysanız, o dönemin şartlarına ayak uydurmak ve yeniliklerine uyum sağlamak zorundasınız.

Günümüz teknoloji çağı ve bu çağda teknoloji ve internetin hızına ayak uyduramayan toplumlar ne yazık ki, toplumda bir söz sahibi olamamaktadır. Dijital platformlarda kendini iyi ifade edebilen firma ve markalar, doğru sloganlar ve izledikleri yenilikçi yola devam eden kurum ve yapılar geleceğe ışıkla yürüyen ve bu dünyanın şartlarında her zaman rakiplerine göre bir adım değil, birçok adım öne geçmektedirler.

Bu yüzden günümüz şartlarında özellikle kurumsal firma ve şirketler için kurumsal web sitesinin varlığı ve iyi bir tasarıma sahip olması son derece kritik ve önemlidir. Profesyonel iş hayatında özellikle belirli kitlelere hitap eden firmalar ve şirketler iyi bir internet sitesine sahip olmaları ve bu internet sitelerinin kurumsal kimliklerini ve diğer kurumsal yönlerini yansıtması gerekmektedir.

Ayrıca YENİ NESİL BİLİŞİM web tasarımın ve internet ülkemize geldiği günde bu işi meslek edinmiş Profesyonel web tasarım ve yazılım uzmanlarının yanı sıra bu sektörde üst düzey yöneticilik vasfına sahip ve sektörün her alanında etkileri yüksek derece olan ve bilgileriyle sektöre yön verecek profesyonel uzmanların yer aldığı bir Bilişim Firmasıdır.

Sizlere YENİ NESİL BİLİŞİM olarak Kurumsal web tasarım hizmetlerini, en son teknolojiye sahip olan güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanıp, kurumsal firmaların ve diğer kurumsal oluşumların kurumsal yüzlerini web dünyasına en iyi şekilde yansıtma olanağı sunuyoruz. İnternet üzerinde kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak için düzenli reklam ve tanıtım çalışmaları yapmak gerektiğini unutmamalısınız. YENİ NESİL BİLİŞİM bu konuda sizlere benzersiz çözümler sunmaktadır.

Zamandan Tasarruf etmek için YENİ NESİL BİLİŞİM web tasarım firmasının yaptığı örnek projelere göz atabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz internet sitesi hakkında bizlerden hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz. Firmanızın hacmini göz önünde bulundurup buna göre kurumsal web sitesine ihtiyacınızın olduğunu ölçmeye çalışmak sizler adına büyük bir hata olacaktır. Bu yüzden firmanızın ya da kurumuzun hacmini önemsemeden bir internet sitesi kurmanız gerekiyor. Çünkü kurumunuzun hacmini ve maddi değerini arttıracak en önemli yapılar, web dünyasında bir vitrine sahip olmaktır. Bu vitrin ise kurumsal web sitenizdir.

Türkiye’nin kurumsal çözümlemeler konusunda en büyük bilişim firması adaylarından biri olan YENİ NESİL BİLİŞİM sizlere kurumsal imaj ve kurumsal web tasarım çalışmaları konusunda birçok olanak sunuyor. Kaliteli iliklerinize kadar hissettirecek ve özgünlüğün yaratıcılıkla harmanlanmasını sağlayıp, internet sitenizin hem size has olmasını sağlayacak hem de Kurumsal özelliklerini ön plana çıkaracak bir çalışma sistemi oluşturup hizmetlerimizi en yüksek kalite standartlarında sizlere sunuyoruz.

 

Kurumsal Web Tasarımın oluşabilmesi için kişisel tercihlerden vazgeçip, belirleyici Prensip ve İlkelere doğrultusunda ilerleyen bir yapıya sahip olmak gerekir. Misyonu ve Vizyonu sadece kişisel değerlere bağlı kalmadan, Bu durumu bağımsız bir şekilde, yapısal Entegrasyon sürecine uygun biçimde yürütmelidir. Bu kadar ciddi bir yapılaşmanın internet ortamında ifade edilebilmesi için kişisel web tasarım yerine, kurumsal web tasarıma yönelmek profesyonellik açısından ve kurumların hacmini ve değerlerini arttırmak açısından son derece önemlidir.

Şirketler benimsedikleri değerleri, kültürü ve politikasını ilk kaynak olan kendi Kurumsal Web Sitelerinde yansıtırlar. Müşteri nezdinde web siteniz ne kadar kurumsal olursa, kullanıcının kurumsallığınıza olan güveni daha yüksek seviyelere çıkar.

Kurumsal Web Tasarımı işletmenizi sadece World Wide Web (WEB) üzerinde göstermez, aynı zamanda marka değerinizi ve kalitenizi, Web sitenizi ziyaret eden her kullanıcıya yansıtır. Bu adım markalaşmanın ve kurumsallaşmanın en önemli adımlarından bir tanesidir.


Bahsedilen hedefe ulaşabilmek için YENİ NESİL BİLİŞİM uzmanları, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi belirlemek için profesyonel bir pazar araştırması yapar. Böylelikle markanız için uygun pozisyonu belirler. Bu verileri elde etmeden, gerekli çevrimiçi girişimler için bir niş yaratmak neredeyse imkânsızdır.

Bunun yanı sıra hedef kitlesinin davranışlarını ve pazardaki yerlerini analiz etmek, sizi 21.YY’daki endüstriyel standartlara daha çok yaklaştırır. Bunun için bir Web Tasarım Firması ile çalışmak son derece önemlidir.

Kurumsal Web Tasarımı, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı gibi ifadeler ile anlatılan bu hizmet aslında son derece önem arz eder.
Elinizdeki sosyal medyada veya yazılı medyadaki haberlerden de görebileceğiniz gibi a’dan z’ye hemen her şeyin bir web sitesi bulunuyor. Yazarlardan tutun, şarkıcılara, şirket CEO’sundan tutun sıradan bir ilkokul öğrencisine kadar, herkes öyle ya da böyle kendilerini internet dünyasında ifade edebilmek için bir web sitesi tasarımı yapıyor veya yaptırıyor.

Web tasarımı özgeçmişin yerini alır mı?
Bizce aldı bile. Düşünsenize, insanlar ilgili kurumlar için kendilerini doğru ifade edebilmek için, özgeçmiş hazırlarlardı. Bu özgeçmişi gönderir ve geri bildirim beklerlerdi.
Ama artık istenildiği anda, size ulaşılabilen bir mecra var. Bu neden kullanılmasın ki! İşte bu noktada web sitesi tasarımı devreye giriyor.
Özgeçmiş bilginizi tasarlanan web sitesine koyduğunuzda, çok daha aktif bir etkileşim yaratıyor. Yani bir özgeçmiş için bile web sitesi tasarlanabiliyor.

Peki neden?
Çünkü dinamizm kazandırıyor. Özgeçmişinizin bulunduğu bir kâğıt yazılardan ibaretken, sizi ifade eden web siteniz uygun görsellerle, hatta videolarla renklendirilebiliyor. Bu da sizin web sitenize dinamizm kazandırıyor. Böylelikle kişiliğiniz/kurumsal kimliğiniz de, ön plana çıkmış oluyor. Web sitenize bakıp, sizin hakkınızda bilgi almak isteyen kişi çok daha derinlemesine bilgi alabiliyor.

Kuşkusuz web sitesi tasarımı sadece kişisel olmuyor. Holding’inden tutun KOBİ’lere kadar birçok firma kurumsal kimlikleri için artık web sitesi tasarlamak veya tasarlatmak zorunda. Bazı firmalar bu web sitesi tasarımlarını kendi içlerinde açtıkları Departmanlarda yaptırıyorlar. Ama bazıları da web siteleri için dışarıdan destek alıyorlar. Ülkemizde bu anlamda hizmet veren birçok kurum mevcut.

Peki, kurumsal web tasarımınızı kime yaptıracaksınız?
İşte bu noktada aşağıda yazdıklarımızı mutlaka okumalısınız.
Firmanızın duruşunu, kimliğini, piyasadaki yerini, konumunu, beklentisini, hedeflerini çok iyi anlayabilen bir web tasarım firması size istediğinizi verebilir.
Web tasarımı sadece görsellerden ibaret değildir. İçerikler de bir o kadar önem kazandırır. Aynı zamanda sayfaların düzeni, Mizanpajı, aktarımları, geçişleri, kullanıcı dostu olması gibi birçok unsurun göz önünde bulundurulması gerekir.
Şöyle bir örnekle önemini anlatmaya çalışalım; Restoranlardaki menü tasarımında dahi, akademik çalışmaların verdiği algı verileri hesaba katılıyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, insanlar ellerine aldıkları menüyü açtıklarında, sağ taraftaki sayfanın en üstünde yer alan görselli yiyeceği daha fazla tercih ediyor. Yani eğer sizin bir restoran işletmeniz varsa ve ön planda tutmak istediğiniz yiyeceği menünün üst sağ tarafına koymanız şart.
* Algının yönetimi böylesi görsel unsurlarda bile son derece önemliyken, web tasarımındaki önemini varın siz düşünün!
Yani profesyonel web tasarımında ziyaretçi ile çok iyi Empati kurabilen uzman bir ekibin çalışması gerekir.
Kullanılacak renklerden, Logoya kadar, içeriklerin üretiminden, reklamların yerine kadar birçok konuda size en iyi rehberliği yapabilecek bir ekip olmazsa olmazdır.
Nesnel bağlılaşım adıyla andığımız tekniği kullanarak ziyaretçiye kullanılan her ögenin uyum içinde ve estetik açıdan dengeli olduğunu hissettirmemiz gerekir.
Kurumsal anlamda web tasarım hizmetimizde içeriklerimize de son derece önem veririz. Burada müşterilerin beklentisine göre hareket ederiz. Bazı müşterilerimiz içeriği kendileri oluşturur. Bazı müşterilerimiz de bizim oluşturmamızı ister.
İster biz oluşturalım ister müşterilerimiz önemli olan tek bir husus vardır. İçerikleriniz SEO dediğimiz arama motoru Optimizasyonu ile uyumlu mu, değil mi? Başka bir değişle, içeriklerinizde kullandığınız kelimeler Google tarafından fark ediliyor mu?
Web tasarımınız bu teknik bilgiye sahip olmayan kişilerce yapıldığında internet dünyasında yok demeksinizdir.
Varlığınız web tasarımınızı oluştururken görselliği hesaba katmak kadar, içeriğinizin de bilinirliğine bağlıdır.
Bu bütüncül bileşenleri çok iyi organize edebilecek bir web tasarım ekibinizin olması gerekir. YENİ NESİL BİLİŞİM olarak web tasarımınızı yaparken tüm bu ögelerde size hizmet verebilecek bir kadromuz vardır.
Profesyonel Web Sitesi tasarımında sizi yarı yolda bırakmayacak bir ekibin önemini süreç başladığında anlarsınız.
İstenilen işler yapılmaya başladığında ekibin yapamadığı bir sürü iş ortaya çıkarsa bu size de çok fazla iş düşecek anlamına gelir.
Onun için eğer kurumsal kimliğinize önem veriyorsanız, sizin için kurumsal web tasarımı için eksiksiz çalışabilen YENİ NESİL BİLİŞİM web tasarım firmasını tercih edin.

Profesyonel Web Tasarımı Fiyatları en çok merak edilen şeydir. Bunun Skalası belirlenebilir. Lakin niteliği yoğun olan tasarımlarda hemen her unsur, fiyatın belirlenmesinde etkin rol oynar. Müşterinin beklentisi bunun için en önemli kıstastır. Nasıl hastaneye gittiğinizde ödeyeceğiniz fiyat sizin muayeneniz ve yapılacak tahlil sonuçlarıyla belirleniyorsa, web tasarımındaki fiyatlandırma da böyledir.
Web tasarım firması olarak sizin web sitenizde yaratacağımız kalitenin bizim kalitemizi de yansıtacak bir referans olacağını biliyoruz. Bunun sorumluluğuyla kurumsal web tasarımcınız olmaya her zaman hazırız. Ya siz?

 

ilgilenebileceğiniz diğer hizmetlerimiz

En İyi Hizmet İçin Birlikte Çalışıyoruz .

Çözüm Ortaklarımız

EN YENİ TEKNOLOJİLERLE

DÜNYA STANDARTLARINDA ÇÖZÜMLER